Hakkımızda

Balık türleri dünyasına hoş geldiniz. Sizi aramızda görmekten heyecan duyuyoruz. Balıktürleri.com, akvaryum balıkları başta olmak üzere, deniz ve tatlı su balıkları hakkında da bilgi edinebileceğiniz bir platformdur.

Amacımız, balık çeşitleri denildiğinde ilk akla gelecek, uzun vadede tüm balıklar hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz bir platform olabilmektir. Ayrıca akvaryum hobisi ile ilgili rehber yazılarımız ile kendinizi geliştirecek ve bu hobi ile ilgili her detayı öğrenebileceksiniz.

İster balıklarla yeni ilgilenmeye başlıyor olun, ister deneyimli bir akvarist veya balık sever olun, sitemizde herkese yönelik içerikleri bulabileceksiniz.

İçeriklerimiz


Baliktürleri.com olarak her içeriğimizin kalitesini son derece önemsiyoruz ve mümkün olan en yüksek kalitede oluşturmaya dikkat ediyoruz. Yazarlarımız, özgün, doğru, ilgi çekici içerik oluşturmak amacıyla hareket etmektedir.

Geliştirilmesi, iyileştirilmesi gerektiğini düşündüğünüz bir yazı ile karşılaşırsanız, lütfen ilgili yazının yorumlarından veya [email protected] adresimize e-posta göndererek bize bildirin.

Ürün Tavsiyeleri Ve İncelemeleri


Sitemizde sizler için yazılan makalelerimizde çeşitli ürünler önerebilir veya inceleyebiliriz. Bu ürünler sponsorluk kapsamında olmayıp, son kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göre belirlenmektedir. Bu ürünler için satıcılar veya aracılardan herhangi bir ücret vb. almıyoruz.

Özellikler akvaryum balıkları kategorisi olmak üzere, önerdiğimiz ürünlerin tamamı kullanıcılar tarafından onaylanmış, kendini kanıtlamış ürünlerdir. Ayrıca tedavi rehberlerinde, doğru ve etkili tedavi için kullandığımız ürünleri özellikle kullanmanızı tavsiye ederiz.

Balık Türleri Ekibi


balikturleri.com ekib 3 - Hakkımızda

Sinan KOÇ
Kurucu

Yaklaşık 7 yıldır sektör içerisinde aktif olarak bulunan Sinan, Balikturleri.com’un kurucusu ve yazarlarındandır.

Bunun yanı sıra, 15 yıllık akvaryum hobisi ve tatlı su balıkları konusuna son derece hakimdir. 15 yıldır popüler ve nadir türleri besliyor ve edindiği tecrübelerini kurmuş olduğu sitede sizlere aktarıyor.

balikturleri.com ekib 1 - Hakkımızda

Serkan Uyar
Yazar

Yıllardır tatlı su balık avı ile ilgilenen, balıkları tanıyan ve keşfetmeyi çok seven, tutkulu bir avcı ve yazar.

balikturleri.com ekib 2 - Hakkımızda

Halit Doğanlar
Yazar

18 yaşından beri balık besleyen, özellikle tropikal balıklara karşı oldukça ilgili bir akvarist ve yazar.